Staňte se pečovateli o budoucí vodící pejsky.

Dobrovolníci – pečovatelé o budoucí vodicí psy

 

Zapojte se do projektu výchovy štěněte nebo ubytování dospělého psa ve výcviku. Kontaktujte školu i pro občasnou nahodilou spolupráci.

Pečovatelé jsou skvělými spolupracovníky!

Pokud byste váhali, měli nejasnosti, prosím, zavolejte i mne, ráda Vám poradím, nasměruju. 737 958 869. Kontakt CHS. Nebojte se, nebudete na to sami, splňte si sen mít pejska. Nemůžete mít sami pejska? Se zázemím a podporou školy můžete. Stačí vaše láska a možnosti se vytvoří a podpoří.

Výchova štěňátek

Díky jednotlivcům či rodinám mohou štěňátka od malička vyrůstat s člověkem a postupně navykat na rušný život ve městě. Svěření štěněte pečovateli předchází společná schůzka a test s některým ze psů. Pečovatelé pak docházejí na pravidelné schůzky s koordinátory, společně se učí, procvičují a řeší problémy. Připravených 20 lekcí ve 14denních intervalech je sestaveno tak, aby během 10 měsíců výchovy obsáhly celou škálu dovedností, kterých je štěně – budoucí vodicí pes postupně schopen. Více si přečtěte na webových stránkách školy.

Z naší chovatelské stanice jsou připraveny do práce 2 fenky Emily a Esty: Podívejte se zde: Emilia a Esther jsou připraveny do služby jako vodící psi. – GRANDE TORRENTE

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *