Maremmansko Abruzský pastevecký pes – štěňátka VRH „C“

V naší CHS Di Grande Torrente se narodilo 9 štěňátek Maremmansko Abruzských pasteveckých psů

* Camilla, Carolina * Corazon, Calvino, Cooper, Corsaro, Candid, Camillo, Cristoforo *

Rodiči jsou:
Matka: Amelie di Grande Torrente (Leonia x Filberto Pastore Transumante) z Itálie.
Otec: Branco C.I.B.

Štěňátka mají po svých předcích předpoklad výborných povah, budou vhodní do chovu i na farmu a do rodin i s dětmi.Jsou to věrní psi, s výbornou povahou k rodině i dětem, velcí hlídači a strážci domu. Štěňátka budou členy rodiny a budou mít důstojný a krásný život v rodinách nebo jako strážci na farmách.

Pro některá štěňátka se ještě hledá ten nejlepší domov.

Více si přečtěte na našich webových stránkách. V případě vážného zájmu 737 958 869 zavolejte.

Všechna štěňátka jsou pravidelně odčervována, naočkována, očipována, mají PRŮKAZ SVÉHO PŮVODU, Mezinárodní očkovací pas, budou mít řádnou Kupní smlouvu a s majiteli budeme nadále v kontaktu. Startovací balíčky do nového domova s dárečky mají připravené na cestu.

Pes Maremman je jemný. Má bílé řasy, krásné oči. Velký rodinný mazel.

Může se srovnat se Slovenským čuvačem také i Pyrenejský horský pes je také jako Maremmán mohutný, jako i Bernský salašnický pes má skvělou povahu, ale Maremmán netrpí samotou, vystačí si i sám, pracuje samostatně. Miluje rodinu a stráží ji. Zastraší nežádané, nikdy nejde zabít, jen straší. V rodné Itálii se používají na strážení před predátory. Troufne si i na medvědy.

Maremmansko-abruzzský pastevecký pes je pravděpodobně blízkým potomkem velkých bílých východních ovčáků, kteří se rozšířili do Evropy před tisíci lety. Patří k nim karabaš a akbaš z Turecka, slovenský čuvač, kuvazs, komodor, pyrenejský horský pes z Francie a další plemena, která tvoří řetěz horských pasteveckých psů od Pamíru až po Pyreneje. Předkové maremmy se postupně stali menšími než velká horská plemena, ale zachovali si jejich nezávislost a ostražitost. Toto plemeno je dosud vzácné ve všech zemích kromě Itálie. Je to svérázný a nepříliš poslušný pes, ale skvělý hlídač. Zlatý retrívr bývá také zaměňován podle své výšky a jak je milý. Snáší slunečné i mrazivé počasí, výborně žije i přespává venku.

Maremmanci vrh "C"
« z 2 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *